Urządzenie przeznaczone jest do rozdrabniania i brykietowania banknotów a także dokumentów specjalnych, paszportów, kart plastikowych itp. ? zapewniając wymagania nadzoru bankowego.
Wydajność całkowicie automatycznego procesu wynosi min. 30 kg/h.

Praca jest bardzo cicha, niezawodna przy niespotykanie niskim zużyciu energii elektrycznej (cykliczność pracy silników).

Zastosowano bardzo prosty z opisami graficznymi oparty o ekran dotykowy system sterowania. Elementy mechaniczne są bardzo trwałe i zabezpieczone przed awarią. Urządzenie nie wymaga intensywnego nadzoru serwisowego. Przystosowana jest do długotrwałego transportu i nie wymaga specjalnej ekipy fabrycznej do uruchomienia u odbiorcy.

Zastosowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne zapewniają:

Dane techniczne:

Gwarancja - 3 lata.

Na państwa życzenie gotowi jesteśmy wykonać maszynę specjalnie według Waszych wymagań i przedstawić ją do testowania.
Spełniamy indywidualne wymagania użytkowników.
Na życzenie odbiorcy możemy okresowo monitorować wybrane parametry pracy maszyny (temp. pracy, częstotliwość drgań, ciśnienie w układach hydraulicznych) przez Internet.

Maszyna wykonuje otwory w paczkach banknotów (100 szt.) wykrojnikiem mechanicznym napędzanym przez siłownik hydrauliczny ? takie rozwiązanie jest najlepsze ze względu na małą ilość części ruchomych. Cykl dziurowania odbywa się automatycznie po zamknięciu szufladki i trwa ok. 3 sek.